2435/852
“Interdane”. Fleksibel hvilestol med integreret fodskammel, stel af rustfri fjederstål. Model 19864. Udført hos Stouby.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering