2435/853
Nanna Ditzel (f. København 1923, d. sst. 2005)
Højstol med stel og indsats af lys gullakeret FSC-certificeret træ. Model ND54. Udført og mærket Carl Hansen & Søn.
Serienr. 1133176
Dette emne handles i fuldmoms
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 27. august 2024
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|