2435/853
Nanna Ditzel (f. København 1923, d. sst. 2005)
Højstol med stel og indsats af lys gullakeret FSC-certificeret træ. Model ND54. Udført og mærket Carl Hansen & Søn.
Serienr. 1133176
Dette emne handles i fuldmoms
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering