2446/51
Et par franske stager af forgyldt bronze, kannelerede koniske stammer på runde fodstykker med stiliseret blomster- og bladdesign. 19. årh. H. 29 cm. (2)
Vurdering
Hammerslag
25 bud
507249 | ||
5536 | ||
507249 | ||
5536 | ||
507249 | ||
5536 (Autobud) | ||
507249 | ||
5536 | ||
507249 | ||
5536 (Autobud) | ||
507249 | ||
5536 | ||
507249 | ||
5536 | ||
507249 | ||
5536 (Autobud) | ||
507249 | ||
5536 | ||
507249 (Autobud) | ||
5536 | ||
507249 | ||
102929 | ||
5536 | ||
881286 | ||
804536 |