12124/93
Ovalt fad af porcelæn, dekoreret i purpur efter Boucher, antagelig påtrykt motiv, montering af forgyldt bronze. Ant. Tyskland, 19. årh.s slutning. L. 35.
Kunst, antikviteter & design, 17. juni 2021
Vurdering
Hammerslag