12124/​93

Ovalt fad af porcelæn, dekoreret i purpur efter Boucher, antagelig påtrykt motiv, montering af forgyldt bronze. Ant. Tyskland, 19. årh.s slutning. L. 35.

Kunst, antikviteter & design, 17. juni 2021

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag