Foto endnu ikke klar
2003/111
To store hjelmmasker af udskåret patineret træ. D. R. Congo stil. H. 62 og 64 cm. (2)
Proveniens: Prins Henriks samling del II, 2. december 2019
Ældre malerier, møbler og varia, 13. januar 2020
Vurdering
Hammerslag