873/250
Et par franske kandelabre af forgyldt og patineret bronze, hver med stående muser holdende tre lysarme. 19. årh.s begyndelse. H. 76. (2).
Møbler, varia & tæpper, 20. september 2017
Vurdering
Hammerslag