2250/209
Et par barokform stager af sølv med aftagelige arme til to lys af pletsølv. 20. årh. Vægt ekskl. top 736 g. H. 17/24,5 cm. (2)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Mindre buler, ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 12. december 2022
Vurdering
Hammerslag
23 bud