2125/7099
Anefigur, udskåret hårdt træ, rester af sort pigment. Lobi, Burkina Faso. H. 55.
Proveniens: Ex. Gammel dansk privatsamling.
Tribal art, 27. juni 2021
Vurdering
Hammerslag