2138/422
Barok dørlås med greb og beslag af jern. 18. årh. H. 30. B. 15.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Nøgle medfølger ikke.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. september 2021
Vurdering
Hammerslag