2138/​422

Barok dørlås med greb og beslag af jern. 18. årh. H. 30. B. 15.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Nøgle medfølger ikke.

Ældre malerier, møbler og varia, 20. september 2021

Vur­dering

3.000 kr

Hammerslag