1925/613
Robert Jacobsen (f. København 1912, d. Egtved 1993)
Tre kompositioner. Sign. Robert Jacobsen. Alle nummererede. Ætsning, radering og litografi i farver. Lysmål fra 14×15 til 70×52. (3)
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 18. juni 2019
Vurdering
Hammerslag
17 bud