2427/185
Viggo Langer (f. Leipzig 1860, d. Rungsted 1942)
Kimmerslev Vandmølle ved Borup. Sign. Viggo Langer 1886. Olie på lærred. 51×41.
Mindre krakeleringer.
Vurdering
166049 |