Foto endnu ikke klar
884/222
Stort svensk rokoko spejl i ramme af forgyldt træ med kant af spejlglas, gennembrudet top og bund udskåret med rocailler og kæmninger. 18. årh.s midte. H. 149. B. 58.
Konditionsrapport ved forespørgsel. furniture@bruun-rasmussen.dk
Antikviteter, tæpper og varia, 27. februar 2019
Vurdering
Hammerslag