1917/1532
Kinesisk flakon af glas indvendig dekoreret med ryttere i landskab. 20. årh. H. 17 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 25. april 2019
Vurdering
Hammerslag
Varia, 25. april 2019