2445/3
Fransk kirkestage af forgyldt metal til syv lys prydet med blomster af porcelæn dekoreret i rosa farver, på trepas fodstykke. 19. årh.slutning. H. 78,5 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Afslag på blomster.
Vurdering
19 bud
914356 | ||
1133436 (Autobud) | ||
914356 | ||
1133436 | ||
901196 (Autobud) | ||
1133436 | ||
901196 (Autobud) | ||
1105935 | ||
901196 (Autobud) | ||
1105935 | ||
901196 (Autobud) | ||
1105935 | ||
901196 (Autobud) | ||
1105935 | ||
901196 | ||
1105935 (Autobud) | ||
901196 | ||
1105935 | ||
100994 |