12144/​17

“Loft”. Fransk, justérbar industrilampe af grafitpoleret metal, to justérbare led og afbryder ved fod. Mærket Jieldé, Lyon. H. max. 180.

Brugsslitage. Ridser og mærker.

Kunst, antikviteter & design, 4. november 2021

Vur­dering

4.000–6.000 DKK

Hammerslag

2.300 DKK

2.300 DKK
2.200 DKK
2.100 DKK
2.000 DKK