12144/17
“Loft”. Fransk, justérbar industrilampe af grafitpoleret metal, to justérbare led og afbryder ved fod. Mærket Jieldé, Lyon. H. max. 180.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 4. november 2021
Vurdering
Hammerslag