2015/823
Dansk design
Standerlampe med stamme og fod af aluminium og palisander. 1960'erne. H. inkl. skærmholder 144.
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 7. april 2020
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|