2414/17
Ovalt Louis XVI spejl i ramme af mahogni og forgyldt træ. 18. årh.s begyndelse. H. 118. B. 60.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Finérskader.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. april 2024
Vurdering
Hammerslag