2432/530
Paul Høm (f. Ballerup 1905, d. Gudhjem 1994)
Interiør med to piger. Sign. Høm. Olie på lærred. 138×86.
Mindre krakeleringer.
Moderne kunst og design, 6. august 2024
Vurdering
Hammerslag