Michael Kvium (f. Horsens 1955)
“Tankemodel”. Sign. Kvium 90, 302/425. Trykt Niels Borch, København. Udgivet af Radeerforening, København. Radering. Bladstørrelse 31×38. Uindrammet.
Litteratur: Michael Kvium; Det trykgrafiske værk 1979–2006, EC 026.
Håndteringsmærker og ridser.
18 bud
865070 | ||
863000 (Autobud) | ||
865070 | ||
863000 (Autobud) | ||
865070 | ||
863000 (Autobud) | ||
932346 | ||
863000 (Autobud) | ||
932346 | ||
863000 (Autobud) | ||
932346 | ||
863000 (Autobud) | ||
932346 | ||
863000 (Autobud) | ||
932346 | ||
863000 (Autobud) | ||
837916 | ||
863000 |