2441/​741

Anne Vilsbøll (f. København 1951)

Vægtæppe. Vævet og sammensat af forskellige materialer. Sign. mærkat på bagsiden. 160×85 cm.

Normal patina og slitage.

Fra i Lyngby
Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

29 bud

880194 (Autobud) 4.400 DKK
1023426 4.200 DKK
880194 4.000 DKK
1023426 3.800 DKK
1050980 3.600 DKK
1023426 3.400 DKK
1050980 3.200 DKK
1095542 (Autobud) 3.000 DKK
1050980 3.000 DKK
1095542 (Autobud) 2.900 DKK
1050980 2.800 DKK
1095542 (Autobud) 2.700 DKK
1050980 2.600 DKK
1095542 (Autobud) 2.500 DKK
1050980 2.400 DKK
1095542 2.300 DKK
893364 2.200 DKK
1023426 2.100 DKK
893364 (Autobud) 2.000 DKK
1023426 1.950 DKK
893364 (Autobud) 1.900 DKK
1023426 1.850 DKK
893364 (Autobud) 1.800 DKK
1023426 1.750 DKK
893364 (Autobud) 1.700 DKK
1023426 1.650 DKK
893364 1.600 DKK
510554 1.550 DKK
1001259 1.500 DKK