2413/​9094

Fransk kaminspejl i ramme af bemalet træ. Rokoko form, 19. årh. H. 165. B. 133.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Senere bemaling.

Selected – Collector's Choice, 25. marts 2024

Vur­dering

8.000 DKK

Hammerslag

4.400 DKK

4.400 DKK
4.200 DKK
4.000 DKK