2413/9094
Fransk kaminspejl i ramme af bemalet træ. Rokoko form, 19. årh. H. 165. B. 133.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Senere bemaling.
Selected – Collector's Choice, 25. marts 2024
Vurdering
Hammerslag