2427/161
Harry Kluge (f. København 1879, d. sst. 1963)
Sol fra en døråbning i et dunkelt rum. Sign. Harry Kluge 1939. Olie på lærred. 80×56.
Enkelte minimale afskalninger. Behov for rensning.
Fra
i
Vurdering
20 bud
1137295 (Autobud) | ||
903234 | ||
1137295 (Autobud) | ||
903234 | ||
1137295 (Autobud) | ||
903234 | ||
1137295 (Autobud) | ||
903234 | ||
1137295 (Autobud) | ||
903234 | ||
1137295 (Autobud) | ||
903234 | ||
1137295 (Autobud) | ||
903234 | ||
1137295 (Autobud) | ||
903234 | ||
1137295 (Autobud) | ||
903234 | ||
1137295 | ||
843788 |