2024/50
Engelsk skrivepult af mahogni, opklappelig skriveplade beklædt med grønt skind, front med skuffe. 20. årh. H. 116. B. 74. D. 58.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Nøgle medfølger ikke.
Ældre malerier, møbler og varia, 8. juni 2020
Vurdering
Hammerslag