2441/​9027

Gustaviansk sekretær af mahogbni med plade af grå marmor, kannelerede lister indlegt med messing, beslag og greb af messing. Stockholm, 18. årh.s slutning. H. 119. B. 112. D. 55.

Ridser og mærker. Brugsslitage.

I Lyngby
Vur­dering

15.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?