2139/859
Murano
3-armet lysekrone af klart, snoet glas. Udført på Murano, Italien. H. 56. Diam. 104.
Stand
Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 28. september 2021
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt