2045/​427

Engelsk regency kommode af mahogni med buet front. 19. årh.s begyndelse. H. 90. B. 90. D. 50.

Dette emne handles i fuldmoms

Brugsslitage. Ridser og mærker. Pyntelister mangler. Finérskader.

Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

1.500 DKK

1.500 DKK