2045/427
Engelsk regency kommode af mahogni med buet front. 19. årh.s begyndelse. H. 90. B. 90. D. 50.
Dette emne handles i fuldmoms
Brugsslitage. Ridser og mærker. Pyntelister mangler. Finérskader.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020
Vurdering
Hammerslag