2442/​863

Just Andersen (f. Godhavn, Grønland 1884, d. Glostrup 1943)

Bordlampe af patineret diskometal med sekskantet fodstykke. Stemplet monogram Just A. Dessin 153. H. inkl. fatning 36.

Stand

Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Auktion
Kategori
Vur­dering

2.000 DKK

Solgt

Hammerslag

1.000 DKK  

1 bud

Tidspunkt Byder Bud
859022 1.000 DKK