Leonard Forslund (f. Landskrona 1959)
“Efterbild 9; Drömmende i Garzoni's Parkmönster”, 2007. Sign. og dateret med titel på bagsiden. Akryl og mixed media på lærred. 55×65. Uindrammet.
Proveniens: Galerie Mikael Andersen, København.
MIndre misfarvninger og håndteringsmærker.