2417/317
Edmund Fischer (f. 1889, d. 1952)
Interiør med solbeskinnet stue. Sign. Edm. Fischer. Olie på lærred. 40×32.
Krakeleringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 22. april 2024
Vurdering
Hammerslag