12038/135
Bengt Lindström (f. Storsjökapell 1925, d. Sundsvall 2008)
Komposition. Sign. Lindström, nr 45/333. Litografi. Lysmål 96×62. Rammemål 99×65.
Kunst, antikviteter & design, 17. september 2020
Vurdering
Hammerslag