12119/40
Frans Kannik (f. København 1949, d. 2011)
Komposition. Sign. Frans Kannik EA 1984. Stort litografi på to blade. Lysmål 107,5×76. Rammemål 118×86,5.
Kunst, antikviteter & design, 13. maj 2021
Vurdering
Hammerslag