1908/1535
Russisk Gudsmoderikon “Smolenskaya”. Tempera på træpanel med forsænker billedflade/“kovcheg”. 17/18. årh. 31,5×26,5.
Restaureret.
Varia, 21. februar 2019
Vurdering
Hammerslag