1921/1618
Betelklipper af stål rigt dekoreret med bladværk indlagt i sølv. Sri Lanka, 18. årh. L. 18,5 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 23. maj 2019
Vurdering
Hammerslag
19 bud