2023/48
“Titanic”. Håndbygget modelskib af bemalet træ. 20. årh. L. 136.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre defekter.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. juni 2020
Vurdering
Hammerslag