2032/238
Oval parykæske af bemalt træ dekoreret i farver med kvinde og blomster. Tyskland 18. årh. L. 45 cm.
revner, slitage
Ældre malerier, møbler og varia, 3. august 2020
Vurdering
Hammerslag
26 bud