902/858
Jørgen Haugen Sørensen (f. København 1934, d. Pietrasanta, Italien 2021)
Uden titel. Sign. monogram 71. Bronze. Unika. H. 52. B. 64.
Proveniens: Dansk privatsamling.
Malerier, skulpturer og grafik, 9. juni 2021
Vurdering
Hammerslag