2031/874
Armstol med stel af stål, betrukket med grønligt skind. Udført hos Knoll.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Armlæn med huller.
Moderne kunst og design, 28. juli 2020
Vurdering
Hammerslag
12 bud