2045/430
Kinesisk skab af mahogni og hardwood, rigt indlagt med perlemor. 20. årh. H. 167. B. 83. D. 35.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Flere manglende indlægninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020
Vurdering
Hammerslag