2045/​430

Kinesisk skab af mahogni og hardwood, rigt indlagt med perlemor. 20. årh. H. 167. B. 83. D. 35.

Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Flere manglende indlægninger.

Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag