12008/138
Per Sonne (f. København 1906, d. 1996)
Frederiksholms kanal. Sign. P. Sonne 41. Olie på lærred. 38×45.
Ramme defekt.
Kunst, antikviteter & design, 20. februar 2020
Vurdering
Hammerslag