1834/1548
Margretebæger af sterlingsølv, delvis forgyldt. A. Michelsen. Vægt 170 gr. H. 8,5 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 23. august 2018
Vurdering
Hammerslag