1739/622
Christian Lemmerz (f. Karlsruhe 1959)
Portræt. Sign. C. Lemmertz 13/20. Litografi i farver. Bladstørrelse 76×56.
Dette emne handles i fuldmoms
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 26. september 2017
Vurdering
Hammerslag
19 bud