2015/28
I. L. Jensen, skole, 19. årh.
Hvide og lyserøde roser på et bord. Usigneret. Olie på malepap. 22×31.
Behov for let overfladerensning. Mindre krakeleringer. Retoucheringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 6. april 2020
Vurdering
Hammerslag