2203/936
Bárdur Jakupsson (f. Tórshavn)
Færøske landskaber. Sign. Bárdur Jakupsson 21, 137/200 og 163/200. Litografier i farver. Bladstørrelse 29 × 39. Uindrammede. (2)
Moderne kunst og design, 18. januar 2022
Vurdering
Hammerslag
17 bud