2003/​649 Corneille: Komposition. Sign. Corneille 2001, HC 17/25. Litografi i farver. Bladstørrelse 82×62. Uindrammet.

Be­skriv­el­se

Komposition. Sign. Corneille 2001, HC 17/25. Litografi i farver. Bladstørrelse 82×62. Uindrammet.

Moderne kunst og design, 14. januar 2020

Kunstner

Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010)

Vur­dering

2.000 kr.

Hammerslag

1.000 kr.

1.000 kr.