2110/652
Marco Evaristti (f. Chile 1963, bosat i Danmark)
Tre kompositioner. Sign. Evaristti 2003, hhv. 17/17 og 1/17. Litografier i farver. Lysmål 24×17. (3)
Moderne kunst og design, 9. marts 2021
Vurdering
Hammerslag