2041/9011
Fransk bergére af egetræ, med buet ryg udskåret med blomster. Nyt silkebetræk i blå og grøn fra Lelievre. Rokoko form, 19. årh.
Stel med almindelige brugstegn. Nyt silkebetræk fra Lelievre.
Selected, 5. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag